Kelebek Chat


Kelebek Chat

Kelebek chat odaları katılım sağlamak ve kelebekchat kanalları üzerinden muhabbete bağlanmak tamamen ücretsizdir. Hemen giriş yapabilirsiniz.

Üye olmadan katılım imkanına sahipsiniz. Üyeliksiz muhabbet ve arkadaşlık sitesi olarak sizlere hizmet veriyoruz. Sitemizin sunmuş olduğu imkanlardan yararlanmak için daha fazla beklemeyin. Mobil uyumlu olan sitemiz üzerinden kelebek mobil kanalında muhabbetlere iştirak ederek kolayca arkadaşlar edinebilirsiniz. Kelebeklerle beraber olmaktan mutluluk duyacağınızı ve diğer kelebekleri çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Kelebek chat odası içerisinde sizde gerçek dostluk var arkadaşlık bağlarının temellerini atabilirsiniz. Kelebekler kadar özgür olabilir ve bu özgürlüğün vermiş olduğu keyfe ulaşmak için sitemizin aracı olmasına müsaade edebilirsiniz.

kelebek chat

kelebek chat

Bir hayatı beraber paylaşacağımız bireylerde aradığımız pek çok özellik olabilir. Yaş, sosyal yetkinlikler, eğitimi, finansal durumu, hobileri, yaptığı iş vb. Bilhassa mesleklerde ön yargılara bağlı olduğunu düşündüğümüz farklı tercihler oluşabiliyor. “Öğretmenlerin tatili çok oluyor, bol bol gezebiliriz” veya “Doktorların gecesi gündüzü ve bir düzeni yok” gibi düşünceler olabiliyor. Mesleklerin evlilik söz konusu olduğunda ne derece  kararda etkili olduğunu anlattık.”

Anne babalarımızdan yada aile büyüklerimizden aslında hepimiz aşina olduğu ‘evinin kadını, çocuklarının anası olsun’ düşünce yapısı yerini ‘hayat müşterek’ anlayışına bırakmıştır. Hayat oldukça pahalı, tek maaş artık yetmiyor, bir aileyi geçindirebilmek adına iki kişinin de çalışması gerekiyor. Artık eş seçiminde en büyük kriterlerden bir tanesi karşıdaki kişinin çalışıyor olması tercih sebebi oluyor. Ancak konu mesleğe geldiği zaman farklı tercihler olabilmektedir. Geçinme problemi yaşaman bireyler dahi üretkenliğin sürdürülebilmesi ve sosyal hayata daha tutkuyla bağlı kalınabilmesi adına karşısındaki bireyin bir işle meşgul olmasını önemli buluyor.

Kelebek chat odaları okurlarımız; Genel olarak eşlerin düzenli çalışma ve mesai saatlerine sahip bir işte çalışması beklenmektedir. Eğer birey kendi işine sahipse veya esnek çalışma saatleriyle çalışıyorsa karşısındaki partnerinin’de benzer bir düzende çalışması gerektiğini söylüyor. Kadınlar erkeklerin hangi işle meşgul olursa olsun işine tutkuyla bağlı kalmasını ve işlerinde başarılı biri olmasını arzu ederken bu durumu iş koliklik olarak kabul etmiyorlar.

Kelebek chat sitesi olarak yaptığımız araştırmalara dayanarak söylüyoruz ki meslek olarak bazı kadınlar partner seçiminde özellikle doktor tercih ediyorken bazıları ise özellikle doktorları tercih etmiyor. Kadınlar, eş adaylarının kadınlarla yakın olması gerektiği meslek gruplarında çalışıyor olmasını istemiyorlar. Bu doğrultuda doktor olsa dahi jinekolog olmamasını istiyor, güzellik salonu sahibi, kadın kuaförü vb. olmamasını bilhassa belirtmekteler. Kadınlar öğretmenleri tercih etmiyorken, bilakis erkeklerin özellikle öğretmenleri yoğun olarak tercih ettiğini görüyoruz. Erkekler eşlerinin ayrıca  seyahat zorunluluğu olmayan bir işte çalışmalarını bekliyor ve bu yönde tercihlerini yapıyorlar.

Kelebek chat siteleri okurlarımız; Kadınlar, erkeklerin finansal olarak kendilerine yakın bir konumda en az kendileri kadar iyi durumda olmalarını bekliyorken erkekler de hayatın müşterek olduğuna kanaat getirip, kadınların da çalışma hayatı içerisinde olmaları gerektiğini düşünüyor. Kadınların, aldıkları eğitim ve elde etmiş oldukları kariyerin de vermiş olduğu güçle ve etkisiyle toplum içerisinde dahada güçlendiklerini, bunun da yeni bir ilişkiye başlarken erkekler üzerinde genelde baskı ve olumsuz bir etki yarattığını düşünenler’de var. Bazı erkeklerin kompleks yaşayarak ilişkide bu durum yüzünden problem çıkarabildiklerini söylüyorlar, bu nedenle kendilerini taşıyabilecek bir eş beklentisi içine girdiklerini dile getiriyorlar.

Kelebek chat kanalları sizlerin hizmetiniz’de bedava hizmet vermektedir. Şimdi aramıza katılarak muhabbet etmeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir