Geveze Sohbet


Geveze Sohbet

Geveze sohbet odaları katılmak ve geveze chat kanalı içerisinde arkadaş aramak için sitemiz üzerinden takma isim yazarak giriş yapabilirsiniz.

Geveze bireylerin en fazla tercih ettiği ve gevezelik yapmanın en fazla eğlendirdiği sitelerden bir tanesiyiz. Kimler gevezelikten hoşlanıyor ve gevezeler ile beraber olmaktan keyif alıyorsa aramızda olmasını isteriz. Üye olmadan ve ücret ödemeden gevezeleri sitemize davet ediyor ve muhabbet etmekten keyif alacakları bu ortamda bedava arkadaş aramaları için çağrıda bulunuyoruz.

Geveze chat odaları sizlerin katılımıyla daha’da güzel olacak ve gevezelik yapan bireylerin gevezeliklerine daha fazla malzeme ve konu geçmiş olacak. Diyalogların gevezelikten öte bir şekilde aslında samimiyetin getirdiği bir eğlenceyle gerçekleştiğini ve gevezelik dediğimiz şeyin aslında insanların bir biriyle şakalaşmasından öte bir şey olmadığının bilinmesini isteriz.

Geveze sohbet sitesi sizlerin katılımından aldığı güç ile bu güne gelmiş ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Sitemizin #Geveze kanalında kendinize ait bir arkadaş portföyü oluşturabilir ve yeni arkadaşlar edinmenin vermiş olduğu güvenceyle bir daha ki gelişiniz’de sizi bekleyecek ve sizi karşılayacak bir samimiyeti’de sağlamış olacaksınız.

Takma isim kaydeden kullanıcılarımız özel gevezelik nişanı verilmektedir. Bu nişan ile biriktirdiğiniz puanla dilediğiniz kanalda yetki talep edebilmekte aynı zamanda bu yetkinin vermiş olduğu güç ile kanal kurallarını uymayan diğer kullanıcılara karşı yaptırım uygulayabilme hakkını’da elde etmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir