Chat Odaları


Chat Odaları

Chat odaları katıl. Üye olmadan ücretsiz hizmet veriyoruz. Chat odası katılımı için 18 yaşından büyük olmanız yeterli gelmektedir. Ekstra can sıkıcı prosedürler ve üyelik gerekmiyor. Takma isminizi yazarak sunucumuz sohbet kanallarına giriş yapmanız son derece basittir.

Muhabbetlere ve arkadaşlık ortamına dahil olmanız için giriş yaptıktan sonra kanal geneline selam/merhaba yazmanız yeterlidir. Selamınız karşılık görecek ve sizde kanalda gerçekleşen diyalogları izleyip sohbete iştirak etme fırsatı bulabileceksiniz. Bu gün burada sizlerle beraber olmaktan son derece mutluyuz. Sitemiz her geçen gün gelişim göstermekte ve kullanıcı sayısında büyük bir artışla yoluna devam etmekte. Bizleri yalnız bırakmayan büyük bir kitle var. Bu kitlenin varlığından aldığımız güç ile bizlerin azimle yoluna devam edeceğinin bilinmesini isteriz.

Chat odaları her yerden katılım imkanı sunması için mobil uyumlu hale getirilmiştir. Sizlerin her daim muhabbetlere katılabilmeniz konusunda elimizden gelen güncellemeleri ve yenilikleri anında gerçekleştirmekte ve sistemimize entegre etmekteyiz. Chat odası yazılımları arasında irc platformlarının ve sunucularının yeri bizler için asla popülaritesini yitirmeyen ve arkadaşlık ortamı açısından her daim samimi kalmayı başaran bir yapıdır.

Bu nedenle’de sitemiz alt yapısını linux olarak hazırlamış ve ircd sunucusu olarak bu yazılımla devam etmeye karar kılmıştır. Bizimle beraber olduğunuz için bu yazılımın herkes tarafından beğeniyle kullanılmasını istedik. Bu açıdan’da en güncel sürümünü ve gelişmiş özellikleriyle rulzz serisini sitemize entegre ettik. Sevgili ziyaretçilerimiz prosohbet olarak sizlerin en iyi biçimde kaliteli zaman geçirmenizi istedik. Bu sebepten sitemizin oyun kanallarına gelişmiş botlar ekledik. Bu oyun botlarıyla oyunlara ve yarışmalara katılmanız mümkün hale gelmiştir.

Chat odaları giriş yaptıktan sonra bazı oyun kanallarına’da otomatik giriş yapıyorsunuz. Oyun oynatan botların sorularına cevap vererek puan sisteminde siz’de yerinizi alabilirsiniz. Radyo kanalında yayın gerçekleştiren DJ arkadaşlarımızdan beğendiğiniz ve sevdiğiniz şarkıları çalmasını rica edebilirsiniz. Sizlerin isteği doğrultusunda bu parçaları sevdiklerinize armağan etmeniz’de mümkündür. Anons sistemiyle parçanızı sevdiğiniz kişiye armağan ettiğinizi bildiren yayıncılar sayesinde sizde sevdiklerinize jestler gerçekleştirebilirsiniz.

Chat odası içerisinde güzel vakit geçiriyor olmanızı ve sitemizden en verimli biçimde faydalanıyor olmanızı diliyor hepinize keyifli zaman geçirmeniz için bol şans diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir